sekmadienis, lapkričio 29, 2015

#3 Sunday magazines

 

Sekmadienis! Pagaliau galime nors truputį atsipūsti ir skirti laiko Sau. Pusvalandžiu ilgiau pagulėti lovoje, įsiklausyti į ryto garsus ar tyliai šnabždėtis su savo mylimuoju, palikti nešvarius indus kriauklėje dar penkioms minutėms...  Juk buvo ilga ir sunki savaitė, o kita bus dar sunkesnė, tad mes to nusipelnėme. Ir kartais reikia tiek nedaug - prisileisti šiltą vonią, pasigaminti skanius pusryčius, ramiai, neskubant ir pasimėgaujant išgerti puodelį kavos iš savo mieliausio puodelio, ar arbatos, visai nesvarbu, ir pagaliau surasti laiko paskaityti žurnalą. Tam ir yra sekmadieniai, tad pasimėgaukime jais!

Noriu jums pristatyti savo mėgstamiausius internetinius lietuvių žurnalus, kuriuos galėsite skaityti visiškai nemokamai. Tai mano sekmadienio ritualai, kurie mane įkvepia ir iš kurių galiu pasisemti naujų žinių ir idėjų, tad radus laisvą minutę ar pritrūkus motyvacijos, paskaitau įkvepiančią istoriją nukeliančią mane į kitą pasaulio kampelį, straipsnį atskleidžiantį mados subtilybes, ar tiesiog "paganau akis" žiūrėdama nuostabias fotografijas. Tikiuosi šiandieną atrasite laiko ir Sau.

Jaukaus ir šilto sekmadienio.

Mados Priešpiečiai

Šį mėnesį išėjo tiktai antras "Mados priešpiečių" numeris. Jis, kaip autoriai sako: "Didelis gurkšnis mados, kultūros ir iliustracijų". Šis žurnalo numeris dedikuotas mados iliustracijoms, kurios iš naujo atgimsta ir padedant šių laikų technologijoms įgauna naujų spalvų. 

Etiquette

Žurnalas išeinantis 4 kartus per metus - pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Jį atradau tik šią vasarą, visą perskaičiau ir su nekantrumu laukiau kito numerio. Tai labai kokybiškas, estetiškas žurnalas. Man jame labai patinka nuotraukos - jos ryškios, netgi kažkaip įtraukiančios, kitokios... Taip pat straipsniai. Aš labai mėgstu skaityti įkvepiančias istorijas ir naudingus straipsnius iš kurių gali pasimokyti, kažką naujo sužinoti, pasisemti motyvacijos, o ne kaip dabartiniuose mados žurnaluose daugiausia vyraujančią reklamą. Čia jie kaip tik tokie...

Lamų slėnis

Ypatingas žurnalas. Kiekvienas numeris paliečia vis kitą temą - nuo maisto, mados iki naujausių technologijų. "Lamų slėnis - tai erdvės, kuriose gera gyventi, kurti, ragauti gardų maistą, gėrėtis gražiais daiktais." - tai yra tiesa. Žurnalo fotografijos minimalistinės, išskirtinės, atitinkančios temą, straipsniai ir interviu - be galo įdomūs ir prikaustantys. Skaitant šį žurnalą ateina motyvacijos, žinių ir estetikos pliūpsnis.

Gero skaitymo,
KristinaP.S. Idėjas nuotraukoms sėmiausi iš Pinterest.

2 komentarai:

  1. Sveika . Džiaugiuosi radusi tavo tinklaraštį. Ačiū, kad daliniesi elektroninių žurnalų adresais. Lamų slėnį jau žinojau, o kiti man buvo atradimas. Sėkmės!

    AtsakytiPanaikinti

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign