sekmadienis, gruodžio 06, 2015

#Must have this winter

TOP SHOES FROM JAMKBATUS.LT

LT // Girdėjau sakant, jog vyrą reikia rinktis pagal jo batus. Manau, kad šiame posakyje yra tiesos, nes tokie jau žmonės esame - pirmiausia kitus  vertiname iš išorės ir kai akys nukrypsta į kojas, o ten - nešvarūs, nutrinti, neprižiūrėti batai, tai gero įspūdžio mums nepalieka. 

Taip pat ne paslaptis, kad avalynė yra labai svarbi mūsų įvaizdžio dalis, mūsų derinių pagrindas, todėl ji turi būti kokybiška, bet reikia nepamiršti, kad patogumas visada yra pirmoje vietoje! 

Kokybiškus ir patogius, taip pat stilingus ir nebrangius batus tikrai labai sunku surasti, bet kas ieško tas randa! Ar ne taip? Šiandien noriu su Jumis pasidalinti savo atradimu : jamkbatus.lt ir pristatyti savo žieminių batų TOP! Taip pat, kelios idėjos kaip juos derinti iš pinterest.


1. ir 2. - yra šio sezono batų TOP viršūnėje.  Nė vieni batai taip nešildys ir neatrodys taip stilingai kaip gera pora "batfortų" . Didelis megztinis, paltas + džinsai + megztinis aukštu kaklu, trumpa suknelė + odinis švarkelis - taip juos siūlo derinti garsiausios mados tinklaraštininkės. 
3.  Chelsea  stiliaus batai -  tai nemari klasika, kuri kiekvieną žiemą atgyja ne tik  dizainerių kolekcijose, bet ir masinės mados parduotuvėse. Skirtingų medžiagų ir formų, suteikia mūsų aprangai elegancijos, puikiai pakeisdami aukštakulnius.
4.  "Timberland" stiliaus batai -  be galo patogūs ir šilti, puikiai pakeičia visų pamėgtus "ugus". Tamsiai vyšniniai batai atrodo prabangiau ir originaliau.
5.  Chelsea tipo aukštakulniai su kutais atrodo žaismingai ir puikiai papildo derinius. Taip pat suteikia elegancijos ir gali būti pagrindiniu akcentu.
6.  Batai su auliuku, kaip aš vadinu "kerziukai" yra patogumo mylėtojoms, kai šaltą dieną visiškai nesinori autis aukštakulnių ir norisi apsivilkti šiltą, storą, "oversized" megztinį.
7.  Aulinukai suvarstyti priekyje man iš tikrųjų atrodo labai dailiai, bei yra labai patogūs ypač toms, kurios turi siauras kojas ir nori, kad batai gražiai apsitemptų.
8. Sportinio tipo aulinukai - gyvatės odos imitacija suteikia jiems elegantiškumo, todėl jie puikiai dera netgi prie palto.
9. Sidabriniai bateliai - išskirtinumas, spindesys, - kartais tai viskas ko reikia. 


EN// I heard someone saying that you should pick a guy by the shoes he is wearing. I think there is some truth in this because that is how we are- the first thing we notice is an appearance and our first impression is not very positive when we see dirty, scuffed and neglected shoes at the bottom.

There is no secret that shoes is a very important part of our image, the base of our every outfit so their quality has to be great but you should not forget that the comfortability is in the first place!

It is really hard to find shoes that are qualitative and comfortable as well as stylish but not too expensive. Surely if you search enough for something, you find! Is that not right? Today I want to share with you my recent discovery: jamkbatus.lt and to introduce you to my TOP favorite winter shoes! Also, some of the ideas are from pinterest.
 

You can shop it : 

Jamkbatus.lt  naudok kodą "žiema5"  ir gauk nuolaidą!  // Use this code "žiema5" for  a discount!

1. HERE  2.HERE  3.HERE  4.HERE  5.HERE  6.HERE  7.HERE  8.HERE  9.HERE

OUTFIT INSPIRATIONS

1. 2. Over the knee boots3. Chelsea boots

4. "Timberland" style boots

5.  Chelsea higheels6.  Booties7. Lased boots9. Silver shoes

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign