penktadienis, sausio 22, 2016

OOTD : Simple city look

LT // Ar pastebėjot kaip prabėgo beveik visas sausis? Kaip prieš truputį daugiau nei 20 dienų mes davėme pažadus sau, kad nuo šių metų tapsime kitokie, pasikeisime, nebešvaistysime savo laiko... Tikiuosi jeigu dar nepradėjote, tai nuo šiandienos juos atsiminsit ir pradėsite tęsėti, nes, kad ir kaip banaliai tai skamba : " Kas jei ne aš? Kada jei ne dabar? " 

Na, o aš pati parašius paskutinį egzaminą, skubėsiu prie darbų ir savo tikslų, kuriuos išsikėliau šiais metais. Ar jūs su manim? 

Šiandieną mano derinys labai paprastas: samanų spalvos ZARA paltas su labai dailia kailine apykakle, kuri pavergė mano širdį, beje jį atsitiktinai radau vienoje pasaulio drabužių išparduotuvėje - visiškai naują, su etiketėmis, juoda tunika vos už 5 svarus ir šiuo metu patys mylimiausi batai apie kuriuos jau buvau rašiusi Čia. Mano nuomone šis derinys visiškai neįpareigojantis, tinkantis kasdieniniams pasivaikščiojimams mieste, arba kaip mano atveju - universitete, su juo jaučiuosi laisvai ir patogiai.

Taigi noriu paklausti Jūsų nuomonės : ką manote Jūs, mielos skaitytojos? Galbūt ką nors keistumėte? Lauksiu  "verdikto" komentaruose, nes Jūsų nuomone man yra labai svarbi, ji padeda man augti ir tobulėti. 
Geros dienos, 
KristtalleMy look:

Coat - ZARA

Tunic - Everything5pounds.com

Jeans - MANGO

Over the knee boots - jamkbatus.lt

Watch - Daniel Wellington

Bag - NEXT

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign