antradienis, vasario 16, 2016

Apžvalga : Dove Regenerate Nourishment

Kiekviena norime turėti ilgus ir gražius plaukus, tačiau kaip įmanydamos juos gadiname :  rišame, garbanojame, tiesiname, purškiame neaišku ką. Todėl gražūs ir sveiki plaukai reikalauja didelių investicijų ne tik finansų, bet ir laiko atžvilgiu. Kirpyklose praleidžiame valandas ir ten mokam "kosminius" pinigus gaivindamos savo plaukus. Todėl labai džiaugiuosi atradusi Dove Regenerate Nourishment liniją. Tai yra vienas geriausių pasirinkimų nualintiems plaukams, iš to,  ką galime rasti prekybos centruose tikrai veiksmingo. O už sutaupytus pinigus geriau nusipirkti bilietą į teatrą ar įmesti į stiklainį kelionei, naujiems batams arba festivaliui.

4 dalykai, kurie labiausiai patiko:

1. Dizainas:

Ne tik labai gražus, ryškus, minimalistinis, bet ir funkcionalus. Pakuotė traukia akį, kardinaliai atsinaujinusi ir užtikrina, kad viską išnaudosite iki paskutinio lašo .

2. Sudėtis

Pagrindinis šios serijos ingridientas užtikrinantis efektyvumą - raudonieji dumbliai. Daugiau nei milijonus metų, gyvenantys potvynių ir atoslūgių zonoje Atlanto vandenyne, raudonieji dumbliai vystėsi taip, kad sugebėtų išgyventi prisitaikant prie kintančių sąlygų, tokių kaip dehidratacija, dideli temperatūrų pokyčiai ar vandens druskingumas. Todėl jų ekstraktas intensyviai maitina plaukus, atstato jų vidinę struktūrą ir apsaugo juos nuo tolimesnio žalojimo.

3. Efektas

 Labai dažnai intensyviai maitinančios ir atstatančios priemonės apsunkina plauką ir dėl to jie labiau riebaluojasi, tą patį aš galvojau ir apie šiuos produktus, tačiau likau maloniai nustebinta, o kas dar smagiau - plaukai pradėjo daug labiau blizgėti, tapo glotnesni ir sveikesni, nebesielektrina.

4.  Kaina 

Kokybės ir kainos santykiu - kokybė aiškiai laimi. Šie produktai nėra brangūs ir juos galite rasti įprastuose prekybos centruose, nereikia eiti į specializuotas parduotuves, taip sutaupote ir laiko.

Taigi,  jeigu Jūsų plaukai yra nualinti ir jiems reikia gydymo - tikrai galite pasikliauti Dove Regenerate Nourishment.  O jeigu vis dar mąstote ar suveiks - pradžiai įsigykite serumą, jis man labiausiai patiko, ir esu tikra, kad pabandę įsigysite visą seriją.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign