penktadienis, vasario 05, 2016

5 LENGVO IR STILINGO MAKIAŽO TAISYKLĖS

Dažnai moteriai ir merginai, kaip ir man,  yra svarbu, kaip jos atrodo viešumoje, todėl pasidažyti prieš einant  į miestą, jau seniai mums tapo mažytis ryto ritualas. Tačiau dažantis kiekvieną dieną, mes labai gadiname savo odą ir kartais persistengiame, todėl atrodome neskoningai. Būtent dėl to aš noriu pasidalinti su  Jumis Dieninio makiažo taisyklėmis ir patarimais! Nes man, kaip ir jums svarbu gerai atrodyti, kuo mažiau gadinant savo odą!
1.VEIDO ODA


Kiekvieną dieną savo odos nereikėtų apkrauti makiažo pagrindu ir pudromis, nes makiažas kemša poras ir sendina mūsų odą. Tačiau  kai einant į lauką  nesinori būti be makiažo, savo dieniniam veido įvaizdžiui geriau rinktis BB ar CC kremą. Jis puikiai suvienodina veido spalvą, padaro odą matinę ir apsaugo ją nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Taip pat įvairūs aliejai ją pamaitina, todėl jeigu oda nėra jautri ar sausa jį galimą naudoti vietoj dieninio kremo. Aš pati naudoju Uoga Uoga gamintojų BB kremą, jame man labiausiai patinka tai, kad spalvos išgaunamos iš natūralių mineralų ir nekemša veido porų.
  (Gamintojo aprašymas ČIA).


2.SKRUOSTAI


 O kaip gi be skaistalų! Tam, kad veidas atrodytų skaistesnis ir žvalesnis reikia naudoti skaistalus, tačiau dieną verčiau naudoti rausvus tonus, o bronzinius ir rusvus pasilikti kaip vakaro akcentą. Mano skaistalai taip pat yra to paties lietuvių gamintojo.  Tamsi, šilta, rausvo vyno spalva, puikiai išryškina skruostikaulius ir dera prie mano truputį tamsesnio gymio. Šviesesnės odos merginoms verčiau rinktis šviesesnius, rausvesnius atspalvius.
( Apie juos pasiskaitysite ČIA)


3. ANTAKIAI

  Antakiai yra mūsų veido rėmas, todėl labai svarbu juos tinkamai suformuoti ir išryškinti. Pirmiausia reikėtų apsilankyti pas specialistus, kad sukurtų Jūsų veido bruožams tinkamą formą. Antakiams išryškinti naudoju pieštuką (kontūrams) ir šešėlius. Antakiai neturėtų būti tamsesni negu jūsų pačių plaukeliai, kitu atveju žmonės pastebės tik juos (juokauju, bet ironiją supratot ).4. AKYS 


Na, o akys yra mūsų sielos veidrodis, todėl jas išryškinti taip pat labai svarbu. Bet ir čia persistengti nevertėtų – dieną akis užtenka paryškinti tušu ir/ arba kontūru. O jeigu nusprendėte naudoti šešėlius, tuomet geriau vengti perlamutrinių, blizgių šešėlių.

5.LŪPOS 

Lūpų nepamirškite palepinti vazelinu ar blizgiu, o kartais tinka ir raudonas lūpdažis , čia jau pagal nuotaiką! Bet jeigu jau pasiryžote jas paryškinti, nepamirškite lūpdažio įsimesti į rankinę, nes per visą dieną jas paryškinti teks ne vieną kartą.
Štai tokios mano 5 pagrindinės dieninio makiažo taisyklės norint atrodyti gražiai ir gaiviai. Taip pat vertėtų prisiminti, kad visada svarbiausia saikas, o norint atrodyti gerai iš išorės, reikia nepamiršti rūpintis savimi ir iš vidaus. Nepamirškit paspausti follow!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign