trečiadienis, balandžio 13, 2016

6 PAVASARIO / VASAROS TENDENCIJOS 2016

 Nors pavasaris jau spėjo įsibėgėti, noriu pristatyti Jums 6 tendencijas, kurios karaliaus šiltuoju sezonu. Tik nepamiršk, kad svarbiausia Tavo stilius, kuris išryškina unikalią asmenybę, o tai kas madinga, turi būti tik prieskonis.

Odinis baikerio tipo švarkelis 

Odinis švarkas turbūt jau tapo klasika, todėl tikrai verta investuoti į geros kokybės, Tau puikiai tinkantį švarkelį, kuris tarnaus ne vienerius metus.


Back to 70's

,,Stickeriai", pilvo nedengiantys megztukai ir palaidinės, sijonai susagstyti per vidurį sagom, džinsai paauštintu liemeniu ir tas hipiškos laisvės pojūtis - kas gali būti geriau šią vasarą?!


Chocker

Šis prie kaklo prigludęs dirželis Tavo deriniui suteiks subtilų paslaptingumo ir seksualumo prieskonį.


Apnuoginkim pečius

Puiki tendencija karštoms vasaros naktims. Tačiau reikia atsiminti, kad viskas turi būti su saiku ir reikia palikti truputį paslapties.


Denim on denim 

Džinsas džinsas džinsas ... Šį šiltąjį sezoną būtent jis ir karaliauja mūsų spintose. Į gatvės madą grįžta platėjančio tipo, plėšyti siauri, ar aukštu liemeniu tiesūs džinsai. Džinsai + džinsiniai marškiniai + džinsinis švarkelis šį sezoną visai ne ,,sviestas sviestuotas".


Bomber Jacket

Puikus kompromisas tarp sportinio ir formalaus švarko. Žinoma jis labiau kasdienis, tačiau Tavo deriniui suteiks išskirtinumo. Pradedant nuo Kylie ir Kendal Jenner, Gigi, baigiant gatvės mados stileivomis, pristatau Jums kelias idėjas, kur ir kaip galima tokį priderinti.


1. Paprasti, kasdieniai, bet išskirtiniai deriniai.
2. Kas galėjo pagalvoti, kad šis švarkelis gali atrodyti taip elegantiškai! Pasaulio stiliaus ikonos bei mados blogėrės "bomber jacket" derina netgi prie suknelių ar aukštakulnių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign