antradienis, liepos 19, 2016

10 minučių makiažas ir kosmetologės patarimai


Labas rytas!

Ar galite patikėti, kad jau įpusėjo vasara? Turbūt kiekvienas jaučiam kaip greitai bėga laikas ir visi jį norime išnaudoti kuo efektyviau - norisi keliauti, patirti nuotykius, susitiki su senais draugais. Bet, kad ir kaip nesinori, į darbą ar susitikimus vis tiek reikia eiti, todėl aš ir mano draugė, kosmetologė Evelina paruošėme jums kelis patarimus, kaip per 10 minučių pasidaryti nepriekaištingą, lengvą, švelnų ir subtilų makiažą.Priemonės:


Lengvam ir subtiliam įvaizdžiui sukurti naudojome Maybelline New York kosmetiką : Master  Countour veido kontūravimo pieštukas, Master Brow pro palette antakių šešėlių paletė, the colossal go chaotic blakstienų tušas, expert wear blush skaistalai, the blushed nudes akių šešėlių paletė ir  color tattoo 24 hr akių šešlėliai (naudojom kaip pagrindą).1 žingsnis

Pirmas žingsnis visada visada yra paruošti savo veidą makiažui. Pirmiausia švariai nusiplauk veidą, nusivalyk su toniku ir pasitepk dieniniu kremu - taip makiažas ne tik gražiau atrodys, bet ir ilgiau laikysis.

Kontūravimas


Norint išryškinti gražiausius veido bruožus, švelnų kontūravimą gali drąsiai naudoti ir kiekvieną dieną. Jeigu oda nėra problematiška nereikės net makiažo pagrindo. Nors ir atrodo, kad veido kontūravimas - ilgas ir sunkus procesas, tačiau ištikrųjų jį lengvai gali pasidaryti ir pati. Tamsia pieštuko puse pabrėžk savo skruostų ir žandikaulio linijas, o šviesia - kaktą, nosytę ir smakrą. Tada viską sulygink su šepetėliu ar makiažo kempinėle.Kelios Evelinos pastabos apie pieštuką :  Nors ir tinkamos tekstūros minkštas ir švelniai tepasi, tai tikrai nėra pati patogiausia kontūravimo priemonė - dažnai piešiant tamsia puse piešiasi ir šviesi, todėl sunku išgauti plonas linijas ir efektyviai kontūruoti veidą.


Antakiai

Pirmiausia suformuok antakius vašku, tuomet paryškink juos pudra - su ja labai lengvai galima koreguoti jų ryškumą, ir antakių lanką išryškink šviesiais šešėliais.


Akys


Dieniniam makiažui reikėtų vengti tamsių ir labai ryškių spalvų. Užtenka tik dviejų atspalvių šešėlių norint suformuoti gaivų ir švelnų makiažą. Šios šešėlių paletės spalvos nėra ryškios ir stipriai pigmentuotos, todėl tam, kad ilgiau laikytųsi makiažas bei išgautum ryškesnes spalvas naudok pagrindą. Kaip šešėlių pagrindą Evelina naudojo kreminius akių šešėlius (91 atspalvis). Akių makiažui formuoti naudojome the blushed nudes paletės 2 ir 5 atspalvius. 2 šviesesnį atspalvį tepkite ant viso akies voko, o tamsesnįjį 5 - tik akies kampučiuose. Galiausiai padažykite blakstienas tušu. 


Voilà! Štai labai paprastas ir lengvas makiažas kuriam sugaiši vos 10 minučių, o atrodysi natūraliai ir gaiviai visą dieną!
P.S. nepamirškite pagyvinti skruostų skaistalais ir lūpas palepinti balzamu.Iki kitų susitikimų!

2 komentarai:

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign