trečiadienis, rugpjūčio 03, 2016

APŽVALGA: DOVE DERMA SPA GODNESS ŠILKINIS KŪNO ALIEJUS


Sveiki,
Kaip įpusėjo jūsų savaitė? Nors oras nelepina, nekantriai laukiu savaitgalio! Karšta saulė, festivalis ir didelis būrys draugų - jaučiu, kad tai bus geriausias šios vasaros savaitgalis. Tačiau karščiai, kietas ežerų vanduo labai sausina mūsų odą, o norint rodyti gražias kojas ji turi būti minkšta, švytinti ir sudrėkinta. Šiandien noriu su jumis pasidalinti savo įžvalgomis apie DOVE DERMA SPA GODNESS ŠILKINĮ KŪNO ALIEJŲ. Nerealus dalykas jūsų odai.


Kai pamatai žodį kūno aliejus, tai dažniausiai asocijuojasi su tuo, kad jį įsimasažavus dar turėsi stovėti "kokią valandą" kol jis įsigers, o rankas plauti su muilu - tokios buvo mano patirtys su kitais panašiais produktais, bet.. Šis Dove kūno aliejus mane tikrai labai nustebino.  Jau ankščiau girdėjau gerų atsiliepimų apie šį produktą, todėl pati nekantravau išbandyti. Aliejus greitai, galima sakyti iškarto įsideria į odą palikdamas ją švelnią ir ištikro tartsi šilkas. Būtent dėl šios priežasties, kai kur nors išvažiuoju ilgiau nei dienai jis keliauja su manimi.

Antras jo didelis pliusas yra kvapas (net dabar nuėjau atsikimšti buteliuko ir pauostyti, hah ), uostant aliejų iš buteliuko jis atrodo gana saldus ir truputį per stiprus, bet užtepus ant kūno kvapas labai švelnus ir subtilus, net mano draugas pagyrė, kuriam tokie dalykai visai nerūpi. 


Taigi, šiame kūno aliejuje aš minusų nematau, nebent prikibčiau dėl kai kurių sudėties komponentų , bet jo poveikis, sudrėkinta oda ir nuostabus kvapas man ją atperka. Na, čia jau kiekvieno iš mūsų reikalas.  Aš ir mano oda dedame pliusą šiam produktui ir žinau, kad jis bus sunaudotas,o nesuges nenaudojamas ir vienišas stovėdamas  spintelėje.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign