antradienis, rugpjūčio 23, 2016

APŽVALGA: MAYBELLINE BABY LIPS GLOSS lūpų blizgis


Antradienio rytą noriu pradėti savo "lūpų gelbėtojo" apžvalga.  Maybelline New York "Baby Lips" linija yra susilaukusi labai daug gerų atsiliepimų. Atsimenu, kai prieš gerus metus jų dar nebuvo Lietuvoje, o visas pasaulis tiesiog svaigo dėl šių žavių vazelinų. Tiesą sakant, svaigau ir aš, ir net truputį pavydėdavau draugėms, kurios juos turėjo.

Spalvos


Taigi, dabar, kai jau turiu galimybę išbandžiau naujausius Baby lips linijos lūpų blizgesius. Bandžiau dvi Baby lips gloss spalvas - 25 Life's a peach ir 10 Fuchsia flicker.  Pirmoji - švelniai rožinė, šviesi. Ji gerai pigmentuota ir dailiai nuspalvina lūpas +++ su juo galima labai gražiai išgauti pultlių lūpų efektą, kaip? Skaitykite toliau. Kita salva permatoma su trupučiu blizgesio, tai puikus pasirinkimas natūralumo mėgėjoms ir toms, kurios neapsisprendžia kurią spalvą išsirinkti (juokauju, tokiu atveju reikia pasiimti visas, haha ). 
                               25 Life's a peach                                                                       10 Fuchsia flicker 

Lūpų gelbėtojas


Pačioje pradžioje minėjau, kad šis blizgesys yra mano "lūpų gelbėtojas". Ir ankščiau, kiek esu skaičiusi atsiliepimų, girdėjau jog jis ypatingas tuo, nes labai gerai drėkina, minkština lūpas - tuo įsitikinau šį savaitgalį. Nuo saulės suskeldėjusios, sutrūkinėjusios ir perštinčios lūpos (žinau žinau, reikėjo labiau jas saugoti ) ir baby lips tarsi vaistas švelniai sudrėkino, pamaitino ir atgaivino mano lūpas, o ir atrodė jos gražiai.

-
Tačiau šis lūpų blizgis turi ir vieną minusą, ne ne antakį aišku, o lipnumą. Padauginti ant lūpų jo nepatarčiau, todėl prieš tepant reikėtų perbraukti aplikatorių į pakuotės kraščiuką.


Putlios lūpos

Taigi apie žadėtą putlių lūpų efektą. Naudoju kūno spalvos lūpų pieštuką (naudojau parsivežtą iš Barselonos),  matinius "Nude" lūpų dažus (Maybelline, spalva: 932 Clay cruch) ir Baby lips gloss "life's a pech" spalvą.

Pirmas žingsnis: apvedame lūpų kontūrą su pieštuku, tada dar pravedam liniją per apatinės lūpos vidurį. 

Antras žingsnis: padengiame lūpas lūpų dažais.

Trečias žingsnis: ties lupų viduriu patepam Baby Lip Gloss. Štai ir viskas "yzy" .Išvados

Taigi taigi, mano nuomone, šis blizgesys vertas visų savo liaupsių, nepaisant to lipnumo. Mano rankinėje jis tikrai ras savo vietą ir gelbės mano lūpas dar ne vieną kartą.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign