pirmadienis, rugpjūčio 01, 2016

OOTD : Jeigu keliauti, tai stilingai


Ach tos kelionės... Tikriausiai, kai pajunti tą pažinimo jausmą, kurį suteikia kitos šalys, kultūros, nuostabios vietos jau nebegali sustoti keliauti. 
Nuo praėjusių metų rugsėjo, kai pirką kartą išvažiavau į trumpalaikius jaunimo mainus Ispanijoje ( tai puikus būdas pigiai keliauti, susipažinti su naujais žmonėm, atrasti jų kultūras), aš buvau išvažiavusi į dar tris keliones, o dar viena yra suplanuota taip pat rugsėjį. Paskutinioji kelionė buvo į Estiją. Viskas įvyko labai eksporntu: ryte paskambino ir pasiūlė tą pačią dieną išvažiuoti. Žinoma, kad sutikau. Greitai apgalvojau derinius, susidėjau lagaminą ir vakare išvykome. 

Jeigu plačiau kalbant apie erazmus + jaunimo mainus, tai tikrai siūlau nuvažiuoti kol dar nevėlu ( dažniausiai jie būna nuo 18 iki 27 metų amžiaus jaunimui). Ten aš sutikau nerealių žmonių, su kuriais bendrauju iki šiol, sužinojau daug įdomių dalykų apie kitas kultūras, buvau tokioje gražioje vietoje, kurią, deja, ar kada nors būčiau aplankiusi. 


Šios nuotraukos yra iš paskutiniosios kelionės į Estiją. Pozavau jums iš Talino Televizijos bokšto, haha.  Plačiau apie mano įspūdžius kitame įraše, o dabar pakalbėkime apie tai, ką apsirengiau, kad stilingai pažinčiau Taliną. 
Diena buvo karšta ir saulėta, todėl lengva palaidinė atidengianti pečius - pats tas, o dar ir šios vasaros top'as,  ryškios espadrilės suteikė spalvų ir patogumo. Kepurė tapo vienu iš pagrindinių derinio akcentų - ji suteikė jam atostogų dvelksmo ir ,žinoma, kaip be akinių nuo saulės.


Taigi, keliaukit stilingai ir atraskit naujus kraštus, juk tai įkvepia gyventi ir kurti.
Mano derinys:

Kepurė - ZARA
Palaidinė - ZARA
Džinsai - MANGO
Espadrilės - H&M
Rankinė - Primark
Laikrodis - Daniel Wellington
Akiniai - PrimarkKomentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign