trečiadienis, rugpjūčio 17, 2016

TENDENCIJOS: Ruduo 2016

Kad ir kaip būtų apmaudu nesulaikomai artėja ruduo. Užbaigę vasaros malonumus grįšime į mokyklas, universitetus, kibsime į naujus darbus ir tai darysime stilingai (Tai aišku!). Yra ir tokių, kurie laukia rugsėjo, juk tai dažnai atneša naują pradžią - pirma diena universitete, naujoje mokykloje, kitame mieste. Dar kitiems rugsėjis tai tarsi naujų tikslų įgyvendinimo pradžia, bet tokia pradžia būna ir Naujųjų metų išvakarėse, vasaros pradžioje ir t.t., todėl  jeigu jau nori keistis, geriau pradėti darbar pat.

Mane žavi kiekvieno sezono pradžia tuo, nes ji atneša vis naujų mados vėjų ir tendencijų. Taigi, kas gi bus "Must have" šį rudenį?

Tik viena rankovė


Vasarą visos svaigome nuo apnuogintų pečių vilionių, o rudenį subtiliai apnuoginsime tik vieną. Tikriausiai todėl, nes šalčiau ( haha).Velveto prisilietimas


Šio sezono medžiaga yra (da da da dam) Velvetas.  Švelnus, šiltas ir jaukus velvetas sušildys žvarbią rudens dieną ne tik Tave, bet ir Tavo įvaizdį. Velvetinės detalės, kelnės ar net batai - štai kas privaloma šį rudenį.


Džemperis


Tikra atgaiva sportinio stiliaus ir patogumo mėgėjoms. Galimos įvairios džemperio variacijos - ilgas tarsi suknelė, "oversized", per ilgom rankovėm ir t.t.Statiškas Chocker'is

Taip taip chocher'is niekur nedings dar šį rudenį, bet jis bus nebe minimalistinis, o statiškas ir dengiantis beveik visą kalklą. 


Ir kaip aš mėgstu rankų darbo išskirtinius dalykus. Palengvinsiu Jums rudeninio chocker'io paieškas. Stilingų ir statiškų papuošalų galite rasti užsukę į Chocker shock facebook puslapį (Spausti ČIA)

Taigi, štai tokios pagrindinės mados tendencijos planuojant savo rudens sezono garderobą. Geros Jums likusios dienos ir atminkit, kad naujausios tendencijos yra tik prieskonis - svarbiausia Jūsų stilius išryškinantis asmenybę!Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign