pirmadienis, rugsėjo 26, 2016

2016 09 23 Pirmosios baltijos šalyse NYX parduotuvės atidarymo vakarėlis


Penktadienį, rugsėjo 23 d. įvyko išankstinis NYX kosmetikos parduotuvės atidarymo vakarėlis. Blogerės, visažistės ir kitos socialinių medijų veikėjos turėjo išskirtinę galimybę pirmos susipažinti ir net įsigyti naujienų tiesiai iš Los Andželo.


Nyx parduotuvės atidarymo metu buvo galima pasidaryti išskirtinį, ryškų makiažą, pasivaišinti skaniais kokteiliais bei užkandžiais, susipažinti ir bendrauti su vakaro svečiais, tarp kurių buvo Deimantė Kažėnaitė, Karolina Meschino, Julija Žižė ,taip pat labai daug blogerių ir youtuber'ių. Nors mes Blogerės turėtumėme būti tarsi viena šeima, juk nėra tiek ir daug jų Lietuvoje, vienos yra žinomesnės, kitos tokios atrodo, nes "folowerius" tiesiog nusiperka,  trečios dar tik pradeda savo veiklą (kaip aš ir dar daug kitų, bučkiai jums ir stiprybės tokiuose vakarėliuose :D), bet kartais taip toli gražu nėra. Mane labai nuliūdino, nors tai nėra tikslus žodis apibūdinti mano emocijoms,  vienos jaunos merginos, taip pat visai žinomos blogerės išsakyta frazė (instagrame virš 10k. followerių, bet kas antras neturi įsidėjąs nuotraukos, o vardas xoxm_2716 ir dar seka tiek pat žmonių ( you know what I mean)) " Nesuprantu kas čia per žmonės, jie tikriausiai čia, bet ką sukvietė"- aš stovėjau tiesiai už jos ir man pasidarė šlykštu. Apskritai pasikėlimas man yra pats blogiausias žmogaus bruožas, nes kuo žmogus yra labiau išsilavinęs ir daugiau pasiekęs tuo jis yra paprastesnis, sakau iš patirties. Girdėjus, kad yra žvaigždžių liga, bet jai ji atėjo gerokai per anksti. Ir tarp tų daug nematytų veidų, kaip mergina  tikriausiai įvardino "bet kuo", buvo ir įvairių kompanijų atstovai, puikiai savo srity bet ne "facebook'e" atpažįstamos asmenybės  ir žinoma tokios kaip aš, kurios tik žengia primus žingsnius (ačiū NYX už galimybes), laikas prisiminti, kad ir TU kažkada pradėjai.


Jeigu dar nebuvote, pati parduotuvė nėra labai didelė, bet produktų ten laaabai daug, kiek atsimenu virš 2k. ir kainos labai geros. Tai dar vienas prekės ženklas, kai kokybė lenkia kainą. O Nyx kosmetikos apžvalga jau netrukus.Ruošdamasi į vakarėlį nenorėjau "persistengti", todėl vilkėjau žaismingą suknelę, džinsinį švarkelį ir batus virš kelių. Ištikrųjų buvo košmariškai karšta, Panoramos rūbinė neveikė, todėl paskui save reikėjo tampytis paltą. Ai ir dar labai faina siena, kur galėjai pasirašyti savo instgramą su lūpdažiu.  Maniškis @kristina_alk.

Dress/ Handbag -  ZARA, Boots - Jamkbatus.lt, Jacket - Humana

Tai štai ir viskas, tokie mano geri ir nelabai įspūdžiai iš penktadienį vykusio vakarėlio. Neilgai trukus padarysiu ir NYX produktų apžvalgą, be to, turiu Jums dovanų. So, keep in touch.
1 komentaras:

  1. Nenusimink, blogerės tikrai visos kaip viena šeima, tik kad į ją įsilieti, reikia dirbti, dirbti, dirbti! :) Buvo smagu susipažinti, sekmės tobulėjant ir iki kitų susitikimų! :)

    AtsakytiPanaikinti

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign