ketvirtadienis, rugsėjo 15, 2016

Apžvalga: Dove purumo plaukams suteikiantis purškiklis


Lengvi, švelnūs ir purūs plaukai - kuri iš mūsų tokių nenorėtų? Tačiau vienoms tarsi "duoti" tokie plaukai, kitoms reikia truputį pasistenkti. Turbūt kiekviena kompanija gaminanti plaukų priežiūros produktus turi plaukų purumą skatinančius rinkinius. Šį kartą man teko garbė išbandyti Dove Advanced hair series oxygen moisture plaukų priežiūros liniją, kurią sudaro šampūnas, kaukė, balzamas ir štai šis purškiklis. Visi kiti šios linios produktai, išskyrus pasarąjį, man nelabai tiko, nes mano plaukams reikia ne tik purumo, bet ir stipraus maitinimo ir atstatymo. Šis purškiklis yra būtent tai, ko man reikėjo suteikiant plaukams to išsvajotojo purumo.

Naudojimas


Purškiklį naudoti išties paprasta, tereikia juo išpurkšti dar drėgnų plaukų šaknis, lengvai pakedenti plaukus, kad priemonė vienodai prasiskirstyti ir voalia! Galima laukti, kol plaukai išdžius natūraliai arba džiovinti džiovintuvu.


Poveikis


Plaukai atkyla nuo šaknų, tampa lengvi ir atrodo, kad jų tiek daug !  Ir dar vienas pliusas tas, kad šis Dove purškikis nesausina plaukų, o šiltą, sausą ir saulėtą dieną tokie plaukai išsilaiko iki vakaro. Ir tas jausmas ištiesų yra nerealus.


Bet visgi, žinot kokie yra patys gražiausi plaukai? Ogi mano! Ir jūsų aišku. Nes svarbiausia mylėti save tokią kokia esi, mylėti savo plaukus, rūpintis jais ir tada jie spindės kaip niekada ankščiau, kaip pas nei vieną kitą. Ir jausikitės tarsi Karalienės. O šiam plaukų purškikliui dedu didelį riebų pliusą ir jis tikrai netaps ta priemone, kuri sugenda ilgai stovėdama spintelėje.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign