penktadienis, rugsėjo 02, 2016

APŽVALGA: MAYBELLINE NEW YORK COLORAMA 60 SECONDS NAGŲ LAKAI


Gražūs ir sutvarkyti nagai yra labai svarbu mūsų estetiniam vaizdui ir netgi pirmam įspūdžiui. Juk gali būt gražiausia mergina (arba vaikinas), stilinga, dailia šypsena ir t.t., bet kai atkreipi dėmesį į nagus, o jie nukramtyti, apsilaupę ir juodom panagėm iš karto tas grožis truputį nublanksta. Ankščiau aš dažniausiai nelakuodavau nagų, juos tik susitvarkydavau,  nes lakas per ilgai džiūdavo ir aš visa apsitepliodavau, ir vis nusibraukdavau tuos nelemtus nagučius ir tada susinervavus viską nusivalydavau, o jeigu jau pavykdavo padoriai išdžiovinti, lakas laikydavo MAX 2 dienas.(Pažįstamas jausmas?) Tada mane pradėjo gelbėti gelinis lakavimas, bet irgi reikia duoti nagam pailsėti, taip pat kartais juos nusivalai ir patingi arba pagaili pinigų vėl nueiti pasidaryti jį iš naujo.


Taigi, jau buvau nusivylusi paprastais nagų lakais ir tikrai neketinau ant jų "mėtyti" pinigų jeigu vistiek nenaudoju. Bet... vieną dieną mama nusipirko COLOR RAMA laką, dar iš senos kolekcijos. Nebrangus ir tikrai geras, ir greitai džiūsta. Nu OK, beveik patikėjau. Dabar visai neseniai iš MAYBELLINE gavau galimybę išbandyti COLOR RAMA nagų lakus iš naujosios kolekcijos. Tada tikrai patikėjau mamos liaupsėm ir dabar liaupsinu pati.

Spalvos


Mes renkamės nagų lako spalvą pagal sezoną, aprangą ar skonį. Aš išbandžiau dvi labai universalias spalvas, tai yra raudona (spalvos nr. 40) ir vadinamoji "nude" (spalvos nr. 7). Nors man labiau patinka sodri raudona spalva, ši ryški, šiek tiek koralinė, labai tiko vasarą prie įdegusios odos. Manau tiks ir žiemą, kai norėsis kažko ryškaus, bet ne iššaukiančio ( neoninė žalia, rožinė ir t.t.). Taip pat raudoni nagai yra tarsi klasika, jie tinka prie visko ir visada, taip pat kaip ir "nude". Kalbant apie šią spalvą, man jos atspalvis nelabai patiko, jis turi šiek tiek gelsvumo ( nuotraukoje to perteikti nėjo)  ir tiktų šviesesnio gymio merginoms, blondinėms. Todėl aš pati rinkčiausi rausvesnį, kakavinės "nude"  atspalvį. 


Kokybė

Nėra čia ką ir aptarinėti, duočiau 5/5. Kokybės sąntykis pralenkia kainą, nes lakas tikrai nėra brangus (kainuoja apie 2 eur). ištikrųjų greitai džiūsta, gal nei ta minutė nepraeina (haha). O laiko 3-5 dienas, jeigu dar nereikėtų plauti indų ir tvarkyti namų, tai laikytų ir visas 7-nias. 

Taigi, jeigu ir jus kankino ta pati problema ir nuolatiniai nusivylimai dėl nagų lako, tikiuosi padėjau. Galbūt jūs taip pat atradote kokį nors "perliuką" ir galėtumėte pasidalinti su manimi? Būčiau labai dėkinka! Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign