šeštadienis, rugsėjo 03, 2016

AŽVALGA: SIGNAL DANTŲ PASTA


Dažnai yra sakoma, kad pats gražiausias moters aksesuaras yra šypsena. Bet ar tai netiesa? Šypsena, skardus juokas yra tai, kas pakeri iš pirmo žvilgsnio, nes juk norisi būti su žmogumi, kuris trykšta gera energija. Bet to graži šypsena suteikia pasitikėjimo savimi. Bet norint tokią turėti, reikia įdėti ir šiek tiek darbo bei naudoti tinkamas priemones. Todėl šiandieną noriu su Jumis pasidalinti dar viena labai gera patirtimi burnos higienos klausimu. Tai Signal dantų pastos. 


Pakuotė

Pirmiausia patraukė Signal WHITE NOW dantų pastų įpakavimas - jis  labai patrauklus bei traukiantis akį. Pati pasta viduryje mėlyna, o aplinkui skaidri su blizgučiais, tai taip pat nustebino, o ir valytis dantis labai smagu - visa burna būna mėlyna! Pakuotė nėra didelė, vos 50 ml, todėl susinaudoja gana greitai, bet tai yra balinanti pasta, todėl tris kartus per dieną jos ir nereikia naudoti. Tokio kiekio privalumas yra tas, nes ją labai patogu pasiimti keliaujant.


Ar verta?


Tačiau, nereikia spręsti apie knygą pagal viršelį. Pažvelkime kas yra giliau ir ar ji tikrai verta visų liaupsių ir pagyrų. ( Jei norite sužinoti ir kitų Lietuvos blogger'ių nuomonę apie šią pastą pagooglinkit  - tiesiog įveskite į paiešką signal dantų pasta). Taip, mano manymu verta. Efektas matosi jau po pirmojo naudojimo, dantys tampa švaresni ir šiek tiek baltesni. Laaabai didelį pliusą Signal dedu dėl to, kad  ji tinka ir jautriem dantims, neskatina kraujavimo - tuo įsitikinau ir pati. Jau labai ilgą laiką naudojau dantų pastą ir iš Amway, ji man tiko ir patiko, ir taip pat nesustiprindavo dantų jautrumo. Kitų pastų, ypač balinančių, tiesiog negalėdavau naudoti, nes išsivalius dantis "spjaudydavausi" krauju. Kaip ir naudojant Amway taip ir Signal dantenos visiškai nekraujuoja arba kraujuoja labai mažai - čia turiu pagirti ir šios firmos dantų šepetėlį.

Nepaminėjau dantų pastos skonio, o tai valantis dantis labai svarbu. Pastos kvapas ir skonis švelnus mėtinis, netgi saldus, primenantis vaikiškas gumas. Taigi, šį produktą rekomenduoju žmonėms, kurie noriu greito, bet ne ilgalaikio balinančio efekto, taip pat tiems, kurių dantys yra jautrūs ir linkę kraujuoti. Taip pat jeigu jūs kaip ir aš nemėgstate labai aštraus dantų pastos skonio - Signal taip pat sukurta kaip tik Jums.  Minusas gyvenant ir naudojant dviems - maža pakuotė. Tai tiek.
2 komentarai:

 1. Aš irgi naudojau šią pastą, kai mama pabandymui ją nupirko. Įspūdis buvo tikrai labai geras, ypač tos mėlynos putos, ir liežuvis kai mėlynas tai juokingai atrodo. Bet vėliau pati nusipirkau tą pačią pastą ir ji man jokio efekto nesuteikė. Tas momentinis gal ir buvo efektas bet daugiau ne. Prie baigos būnant pastai visiškai dingo tas mėlynumas, tai gaila buvo ;/ Bet mano mama turėjo tą signal gold, o aš pirkau orginalą, tai gal nuo to čia priklauso :)
  ________________________________
  Dantų priežiūros priemonės internetu

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man jau irgi pasta į pabaigą tai bus labai gaila jeigu nebeliks mėlynumo :( na, dėl efekto tai gal būt jau pripratai prie baltų dantukų ir nebematai?😘 O šiaip pabandyk Signal gold, ji turi stipresnį balinantį poveikį ;)

   Panaikinti

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign