antradienis, rugsėjo 06, 2016

DIY: Kaip sena paversti nauju?
Kartais ir seni drabužiai nusipelno antro šanso.  Kartais norisi juos atnaujinti, kai jie nusibosta, arba nori jog jie taptų kitokie, kitokie negu visi kiti. 
Kartais ant savo mėgstamiausio megztinio užsidedi neišplaunamą dėmę ir pasidaro labai liūdna. Vėliau jis tūno spintoj ilgai ilgai, bet nekyla ranka jo išmesti. Būtent todėl jis ir nusipelnė antro šanso. 
Sudėjau ant jo viską, ką be proto myliu - ilgus bučinius, keliones, taurę gero vyno... Dabar jis naujas ir tiktai mano, todėl be galo mielas. O atnaujint jį nebuvo sunku. Viskas, ko reikėjo-keli odos gabaliukai ir super klijai. Galbūt vėliau į šį megztinį įpinsiu ką nors ryškaus. Galbūt saulėlydžius... Hm, dar nežinau. 

Manau, kad ir Tavo spintoj kabo viena liūdna suknelė  arba sijonas, kuris nori būti naujas ir tik tavo. Pamatysi, kiek toks drabužis sulauks pagyrų!Mano atveju vienas pagrindinių akcentų buvo kutai. Prie jų užtrukau daugiausia laiko. O kaip juos padaryti-matote nuotraukose.

Taigi, būkime originalios ir svarbiausia, būkime savimi. Nesigėdykime savo rankų darbo ir prikelkime rūbus naujam gyvenimui!


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign