antradienis, rugsėjo 20, 2016

Review : Strobingas su L'oreal true mach highlight


Tikriausiai šioje žemėje jau nebeliko merginų, kurios nežinotų, kas yra strobingas.  Ši veido kontūravimo technika žavi ne tik tuo, kaip išryškina veido bruožus ir suteikia odai sveiko švytėjimo, bet ir savo paprastumu. Strobingui atlikti jums tereikės tik vienos priemonės - highlither'io. Jų yra ir skystų, ir pieštukinių, ir birių tereikia išsirinkti labiausiai tinkančius ir patintinkančius.
Aš šiuo metu naudoju L'Oreal True mach highlight,  rose atspalvio, kadangi mano oda yra tamsesnė ir  yra šilto atspalvio. 

Naudojimas


Highlight'erio pakuotę sudaro pudra, veidrodėlis ir šepetėlis. Tiesą sakant šepetėlis nėra pats patogiausias paskirstymui, todėl tam, kad priemonė tolygiau pasiskirstytų, naudoju savo.

Highliterį sudaro trys atspalviai. Tamsesnius paletės atspalvius naudoju po skruostikauliais ir išilgai nories šonų ( panašiai kaip kontūravimui), o šviesesnius išilgai nosies centrui ir skruostikauliams ir zonai virš anakių bei akies kampučių. Jei pasimesite, ant pakuotės dugno rasite instrukciją. 


Rezultatas

Išryškinti veido bruožai, sveikai spindinti oda, puikios nuotraukos ( svarbiausia, ha ). O jei daugiau apie patį highlither'į ,  tai tikrai rekomenduoju. Oda žvilga, nėra jokių halloween'inių blizgučių, ir išlieka ši priemonė visą dieną. Tik patarčiau, jeigu neturite, nusipirkti kitą šepetėlį, tam, kad gražiai ir tolygiai paskirstytumėte highlither'į.

P.S. Nuotraukos fotografuotos telefonu ir visiškai nekoreguotos. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign