pirmadienis, spalio 24, 2016

OOTD: NES NAKTIS TAMSI


Sveiki,
Prisipažinsiu, o gal ir dar kartą pasikartosiu - labai nemėgstu rudens. Lietus, dargana, vėjas ir šaltis primena apie iškeliavusią vasarą ir nebelieka jokio noro iššeiti iš namų, sunku atrasti motyvacijos judėti į priekį ir siekti savo tiksų. Nors galbūt čia reikia kaltinti visai ne rudenį?
Tačiau ruduo atneša drabužių sluoksniavimą, paltus ir kepures, ir tamsius lūpų dažus.  Su rudeniu bent jau į Vilnių atkeliauja daugiau kultūros, daugiau nemokamų ir mokamų renginių, koncertų, konferencijų. Šeštadienį net aš sugebėjau išsijudinti ir nuėjau į studentų organizuojamą festivalį - Atlantidą. Nuėjau ten dėl madų šou. Paslaptingas seno pastato rūsys, fotografijų paroda, keisti ir įdomūs piešiniai, šviesos ir muzika sukūrė kažkokį magišką jausmą. Nors per siauras arkas ir žmonių kiekį modelių beveik nesimatė, tas jausmas buvo nepakartojamas.  Ir grįžau aš truputį laimingesnė, su trupučiu daugiau motyvacijos ir ryžto. Tikriausiai mano sielai trūksta maisto ir dėl to nereikia kaltinti rudens.

Apie derinį daug nekalbėsiu. Truputį niūrus ir gotiškas-net pussererė juokavo, kad grįžtu į EMO laikus (taip aš buvau emo, na tiksliau scene. Skirtumas tik tas, kad pastarieji truputį laimingesni ir savęs nežaloja).  Pagrindinis akcentas - 2ru2ra kepurė. Man atrodo jog ji tuoj priaugs prie mano galvos, nes ji tinka prie visko ir kuo puikiausiai užbaigia derinį.

Kepurė-2ru2ra,  švarkas ir batai - Stradivarius, kelnės ir palaidinė-ZARA, rankinė-Reserved


1 komentaras:

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign