pirmadienis, spalio 03, 2016

REVIEW: NYX TREASURES


Hey, kaip išsilaikę?

Žadėjau, kad neužilgo parašysiu savo įspūdžius apie NYX kosmetiką. Pažadus vykdau ir šiandien pristatau įrašą apie tikrą lobį iš NYX. Mano skrynioje ir aprašyme yra tik trys produktai, nes mano nelaimei, bet JŪSŲ laimei renginio metu gavau maišelį su tokiomis pačiomis priemonėmis kokias jau turiu. Taigi taigi, kur man jas dėti? O gi bus dovanų...

1. NYX Lip primer


Pirmiausia pradėsiu nuo produkto padariusio man patį geriausią įspūdį  - NYX lip primer. Jeigu turi lūpdažį, privalai turėti ir jį. Tai toks dalykas jog kai tu jo neturi atrodo viskas kaip ir gerai, bet kai bent kartą pabandai supranti, koks iki tol buvo sunkus gyvenimas. Čia panašiai kaip internetas. vandentiekis ar kava.

Kodėl jis toks ypatingas? 

Pirmasis lip primer'io stebuklas - jis suminkština lūpas ir sulygina jų tekstūrą. Antrasis stebuklas - lūpdažis laikosi daug ilgiau nei įprastai (lyginant  su primer'iu ir be jo). Pavyzdžiui, aš pasidažiau lūpas apie 12h dienos, tada važiavau į Anykščius, ten prabuvau visą dieną du kartus valgiau, grįžau namo apie 22h ir ką jūs galvojat? Lūpos atrodė visiškai gerai, lūpdažis buvo nusivalęs minimaliai, spalva dar buvo sodri. My bad, net nepagalvojau pasidaryti nuotraukos. Ir trečiasis stebuklas yra tas, jog net nenaudojant lūpų pieštuko, nepabėga lūpų kontūras. Tai man nutinka gana dažnai su ryškiais lūpų dažais ir tuomet atrodau labai netvarkingai, belieka dinkt iš vakarėlio kuo greičiau, arba nuėjus tiesiog nusivalyti lūpas.Kitos ypatybės

Pakuotė paprasta, juoda, minimalistinė, patogi naudoti. Kai pamačiau, galvojau jog priemonė yra kūno spalvos ir lūpas padengs tarsi maskuoklis, bet klydau - ji yra permatoma, vaškinės tekstūros. Beje labai gerai naudoti su super matiniais lupdžiais, nes priemonė neileidžia išsausinti lūpų ir dingsta nemalonus traukimo jausmas.

Taigi, visos lūpdažių mėgėjos, marš į NYX!

2. NYX butter gloss

Nedidelis, 8 ml talpos sviestinis blizgesys. Dėl savo dydžio patogus įsidėti ir į mažą rankinę. Tiek išvaizda, tiek savybėmis primena Maybelline Baby Lips lūpų blizgesius, nes yra gerai pigmentuotas bei drėkina lūpas. Skirtumas tas jog šio produkto kvapas yra kiek natūralesnis, ne toks saldus. Blizgis puikiai tinka kiekvienai dienai ir mano nuomone kiekviena mergina tikrai rastų jam vietą savo kosmetinėja. Mano atspalvis BLG11 maple blondie.


3. Eybrow gel

Ankščiau iš antakiams skirtų priemonių esu bandžiusi įvairius pieštukus, šešėlius bei tušą. Gelį bandau pirmą kartą ir šis bandymas toli gražu ne prisvilęs. Jis jau pakeitė mano mėgstamus antakių šešėlius iš L'oreal ir išsikovojo vietą mano kasdienio makiažo kosmetinėje. 

Geliui užtepti aš naudoju tokį patį šepetėlį kaip ir akių kontūrui. Su juo lengviau nupiešti antakių kontūro linijas, mano nuomone, net lengviau nei su pieštuku. Ir pasiskirsto šis gelis švariai ir tolygiai, todėl taip pat lengvai galima "nusipiešti" ir populiariuosius ombre antakius. Dar vienas pliusas tas, kad ryškūs ir tobulos formos antakiai laikosi visą dieną, priemonė niekur nesubėga, palietus nenusisivalo, per dieną neišblunka.


 Taigi, apie šiuos produktus ir kolkas apskritai apie NYX kosmetiką esu pačios geriausios nuomonės. Nežinau, gal man tik pasisekė gauti geras ir tikrai dėmesio vertas priemones, gal kiti produktai nėra tobuli, tikriausiai laikas parodys.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign