ketvirtadienis, sausio 26, 2017

NEW YEAR NEW BLOG

Paskutinis mano įrašas paskelbtas prieš mėnesį . 31-nos dienos reikėjo susidėlioti tikslus ir vertybes, atrasti motyvacijos, susikurti strategiją tam, kad galėčiau augti. Šiandien aš truputį pasikeitus. Naujas domenas paprastesnis ir be jokių dvigubų raidžių. Tikiuosi bus lengviau mane surasti. Naujas svetainės dizainas paprastas ir minimalistinis. Tokia proga reikia atsinaujinti, o ir aš pati jau laukiu vizito pas kirpėją. Kodėl nusprendžiau keistis?

Praėjo truputį daugiau nei metai, kai pradėjau rašyti tinklaraštį (ankstesni bandymai nesiskaito). Šios sukakties aš nešvenčiau todėl jog neįgyvendinau nei pusės sau užsibrėžtų 2016-ųjų tikslų. Žinau, tie metiniai tikslai jau skamba banaliai ir vienodai, ypač kai net neketini jų siekti.  Praeitų metų tikslų neįgyvendinau ne todėl jog neišėjo, o dėl to jog esu tinginė ir net nepabandžiau arba labai mažai stengiausi, nes tingėjau. Aš manau, kad reikia spirti sau į užpakalį ir pripažinti tiesą. Nes aš tingine būti nebenoriu. Praėjusius metus stengiausi visą sėkmės atėjimą ir motyvaciją suversti daiktams: "O jau kai turėsiu naują kompiuterį tai taip rašyšiu, jau taip "bloginsiu"", arba "dabar man čia neina susikaupt, bet kai turėsiu naują stalą tai sėdėsiu kiekvieną dieną ir rašysiu", arba "kai nusipirksiu naują fotoaparatą tai "belekiek" fotografuosiu ir mano nuotraukos bus geriausios". Ne taip nebuvo ir nebus. Jeigu esi tinginė nepadės nei naujas kompiuteris ar stalas - jie juk už tave nieko neparašys. O fotoaparatas taip, jis pagerina nuotraukų kokybę, bet jis už tave nenufotografuos. Ir nemanau, kad aš tokia viena, vis atidėliojanti darbus ir pradėsianti tikslus įgyvendinti nuo kažkokio taško. Ir kas atsitinka, kai ta diena ateina? Šiuo klausimu visi mes esame tinginiai ir melagiai.

Žengiau pirmą žingstį tobulėjimo link ir, kad tokia nebebūčiau pirmiausia pradėjau geriau planuoti laiką. Atsispausdinau planerį jog galėčiau sekti savo užimtumą. Laiko planavimas yra vienas reikalingiausių įgūdžių, nes jo visi mes turime labai mažai. Tokį mėnesinį planą galite rasti ir atsispausdinti pas kitą blogerę juodaplunksna.com.


Antra, išsikėliau realius metinius tikslus ir pasidariau strategiją kaip jų pasiekti. Visi maži tiksliukai ir darbeliai veda į vieną didelį metinį tikslą! Skaitau knygas, žiūriu seminarus, kiekvieną dieną save motyvuoju tobulėti.

Give away 


Taigi, štai ir smagiausia dalis. Atsinaujinimo proga skelbiu GIVE AWAY! Dažniausiai aš pati nežinau kokias priemones teks išbandyti, kartais paskambina paštininkas ir atneša visiškai nelauktą siuntinį. Bet juk taip daug smagiau! Aš jums dėžutės turinio taip pat neatskleisiu tik duosiu užuominą - ten pasislėpę 7 produktai Jūsų grožiui. Jeigu nori laimėti, nueik į mano facebook'ą kristale blog ir sudalyvauk konkurse!
4 komentarai:

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign