antradienis, vasario 14, 2017

DOVE DERMA SPA GOODNESS KŪNO KREMAS - odos maitinimui žvarbią žiemą


Šalčiams vėl sugrįžus į Lietuvą ir papūtus žvarbiam vėjui, pagrindiniais mūsų atributais tapo šalikai, šiltos kepurės bei kuo storesnės pirštinės. Tačiau dėl žvarbaus šalčio, didelės temperatūrų kaitos ,einant iš šiltų namų į ledinį lauką, kenčia ne tik mūsų sveikata, bet ir oda. Ji tampa sausa, pradeda šerpetoti bei skeldėti. Prie šio reiškinio dar prisideda ir šaltuoju metų laiku pasireiškianti vitaminų bei vandens stoka.  

Norint padėti odai reikia ją gerai pamaitinti, todėl žiemą vertėtų rinktis riebesnį kremą. Dove Derma Spa goodness pirmą kartą pabandžiau rudens pradžioje, tačiau jis tuo metu man atrodė per riebus, todėl savo eilės laukė stalčiuje. Atėjus žiemai  ir stipriau paspaudus šaltukui, pastebėjau jog įprastų, mano naudojamų losjonų nebe užtenka.Riebios tekstūros maitinamasis kūno kremas labai padeda mano odai šaltuoju metų laiku. Tačiau jį dažniausiai naudoju vakare - po dušo išsitepu šiuo kremu kūną, išsivalau dantis ir ruošiuosi miego ritualams. Skubantiems rytams jo nerekomenduoju, nes šis kremas susigeria išties lėtai. Na, mano atveju vieno karto per dieną puikiai užtenka.

Rezultatas:

Iš sausos ir šerpetojančios, per kelias naudojimo dienas, kūno oda atsistatė ir tapo lygi, švelni bei pamaitinta. Susivienodino atspalvis ir dingo tas nemalonus, sausos odos tempimo jausmas. Šį kremą naudoju ir toliau naudosiu, kol pasibaigs tas varginantis šaltis ir šis kremas vėl taps per riebiu. Tikiuosi, lašelis liks ir vasarai. Nes toks maitinimas puikiai tiks grįžus po saulės vonių, ar nuo jūros vandens pavargusiai odai.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign