pirmadienis, vasario 27, 2017

Papuošalai, kurie pasakoja istorijas

Kokie papuošalai yra brangiausi? Tie, kuriuose puikuojasi didžiausi deimantai? Ar tie kurie pasakoja įvairias istorijas? Mano nuomone antrieji. Jie brangūs ne savo kaina, bet prisiminimais, energija kurią jie skleidžia. Kartais apyrankė, kurią nusipirkai iš turgaus prekeivio Turkijoje yra daug brangesnė už tą, kurią pirkai prabangioje papuošalų parduotuvėje. Nes ji tau primena apie šiltas vasaros atostogas, nuotykius, kuriuos ten patyriai, žmones, kuriuos sutikai.


Aš nesu papuošalų mėgėja, man nepatinka nei žiedai, nei auskarai ar apyrankės. Juos laikau ypatingom progom ar užidedu tuomet kai labai norisi pasipuošti. Bet yra viena labai paprasta grandinėlė su auksiniu širdies formos pakabučiu. Jos aš niekada nenusiimu, kartais pamirštu ar nenoriu nusiimti net eidama miegoti. Kokia jos istorija? Ištikrųjų visai niekuo neypatinga. Ją padovanojo man labai brangus žmogus gimtadienio proga, Ji spinduliuoja labai gerą energiją ir nešiodama ją visada jaučiu tą žmogų šalia.


Antras man brangus papuošalas yra aukso spalvos laikrodis. Paprastas ir minimalistinis, bet pats mėgstamiausias ne tik dėl savo išvaizdos ir dėl to jog yra lengvai derinamas. Jis pirmųjų Kalėdų dovana nuo mano vaikino.


Ir trečiasis papuošalas yra paprasta ryškiai salotinė apyrankė su užrašu "Andora". Ją man padovanojo jaunimo mainų dalyvis iš Turkijos. Su juo kartu dalyvavome jaunimo mainuose Ispanijoje. Ši apyrankė man kelia pačius gražiausius prisiminimus apie ten praleistą laiką.

 Aš esu "mėgėja" pamesti ar sulaužyti savo turimus papuošalus ir dėl to nei kiek nesigraužiu. Tačiau šiuos tris aš saugau tarsi savo akį, nes jeigu jie dingtų, dingtų ir visa energetika, prisiminimai ir net maža  dalelė manęs.

Taigi, tokie šie trys mano patys brangiausi papuošalai. O kokie yra jūsiškei? pasidalinkite komentaruose savo pačio brangiausio papuošalo istorija!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign