trečiadienis, kovo 29, 2017

DEICHMANN SPAUDOS KONFERENCIJA X AVALYNĖS TENDENCIJOS

Organizatorių nuotrauka
Praėjo nemažai laiko nuo kovo 15 dieną vykusio ,,Deichmann" pavasario/vasaros kolekcijos pristatymo. Visos ,,garsiausios" Lietuvos blogerės aprašė šį bene svarbiausią kompanijai renginį, o jau kitą ar net tą pačią dieną spaudoje pasirodė gausybė straipsnių. Šiame renginyje teko sudalyvauti ir man - truputį kaip dalyvei, truputį padėti organizuojant. Ir iš tiesų, džiaugiuosi, kad galėjau prisidėti prie šio renginio, nes jis buvo stilingas, skanus bei įdomus.Trečiadienio rytą ISM inovacijų bazės salėje susirinko madą ir stilių mylintys žmonės - blogerės, vlogerės bei žurnalistės. Naujausios ,,Deichmann" kolekcijos bateliai, it kokiam ,,Luvre" eksponuojami garsiausi meno šedevrai, sudėlioti ant pakylų - visi tokie ryškūs, traukiantys žvilgsnį ir verčiantys juos įsimylėti, kai kuriuos tai tikrai.

Renginį vedė žinomos Lietuvos pramogų pasaulio atstovės - stilinga ir visada šmaikšti Indrė Stonkuvienė ir savo drąsiu stiliumi išsiskirianti Simona Bandita. Pastaroji papasakojo apie savo stiliaus paieškas ir tai, kaip sunkiai jai teko ,,kovoti" dėl to, kaip ji nori atrodyti. Ir iš tiesų, mes kartais atiduodam save, nuslopinam ir nužudom tą savajį ,,aš", kad tik niekas mūsų nekritikuotų, kad būtume suprasti ir blogiausia - tokie kaip visi.

Organuzatorių nuotrauka

Lietuviai - pilkojo stiliaus atstovai


Tai atskleidė ir ,,Deichmann" atliktas tyrimas apie lietuvių stilių. Tyrimas parodė, kad 26 proc. šalies gyventojų dėl savo stiliaus nemėgsta būti dėmesio centre, 7 proc. nepasitiki savo stiliumi ir net ketvirtadalis respondentų jam neskiria daug dėmesio. Gana liūdna statistika lietuviškos mados padangėje, nes gatvėje retai kada sutiksi "stileivą" ir pasisemsi iš jos įkvėpimo, ypač jei gyveni ne Vilniuje.  Tačiau ne viskas taip blogai nes lėtu vėžlio žingsneliu Lietuvos gyventojai juda ryškesnio stiliaus link. ,,Tyrimas atskleidė, kad trečdalis apklaustųjų (28 proc.) stengiasi savo stiliumi išsiskirti iš minios, nes juo pasitiki, o 16 proc. mėgsta atkreipti į save dėmesį. Tad nors vyraujanti tendencija vis dar rodo lietuvių konservatyvumą, iš vakarų atkeliaujančios laisvumo idėjos neaplenkia ir Lietuvos." - informuojama ,,Deichmann" pranešime. 


#Rock your look arba Sudrebink savo įvaizdį


Naujasis ,,Deichmann" šūkis suteikia drąsos būti savimi ir pasirinkus ryškią avalynę sudrebinti savo įvaizdį. 
Ryški, išskirtinė ar papildyta įdomiomis detalėmis avalynė - tai derinio akcentas suteikiantis jam  išskirtinumo bei išbaigtumo. Todėl siūlau nebijoti eksperimentuoti ir ,,pašėlti" ieškant savojo stiliaus.


 Kokią avalynę rinktis šį sezoną?


3 pagrindinės 2017-ų pavasrio/vasaros avalynės tendencijos:


Valio! Ir vėl sportiniai bateliaiOrganuzatorių nuotrauka
Sportiniai batai net neketina užleisti savo  pozicijos ir vėl karaliauja mados pasaulyje. Tik rinkitės kuo ryškesnius, papildytus įvairiomis detalėmis, nes nuoboduliui pavasario/vasaros sezonas šiemet taria ,,NE". Sportinę avalynę derinkime prie suknelių, džinsų, kostiumų ir visko visko - nebijokime eksperimentuoti.
Iš naujausios ,,Deichmann" kolekcijos man patys pačiausi yra šie balti bateliai, tarsi iš vyno kamščio pagamintu padu - minimalistiniai, bet kartu ir  išskirtiniai.


"Deichmann" nuotrakos

Hipiška laisvė 


Taip pat šį sezoną  niekur nesitraukia bohemiškas stilius. Kutai, ryškios siūlės, sagtys sagtelės vėl primins mums laisvės idėją, kurią aštuntąjį dešimtmetį pasauliui skleidė hipių subkultūra.


Organuzatorių nuotrauka

 Aukštakulniai - taip pat išskirtiniaiVasara - ypatingų progų metas, todėl norint pasipuošti ir visus sužavėti, aukštakulniai taip pat turėtų būti ,,pribloškiantys". Šiemet madingiausi perforuoti, karpytos odos bateliai. Kulnas arba labai storas ,,blokinis" arba itin siauras. 

Organuzatorių nuotrauka

Tagi, ir aš prisidėdama prie ,,Deichmann" noriu jus padrąsinti nebijoti išsiskirti ir atsikleisti tikrąją save. 

Ryškaus ir spalvingo pavasario mielosios. 
Stilingiausi linkėjimai


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign