ketvirtadienis, kovo 30, 2017

NAMŲ SPA | L'OREAL PARIS PURE CLAY APŽVALGA

Ketvirtadienis man vis dažniau tampa vonios ir valandos su savimi diena. Kai jau esu pavargus po sunkios savaitės, tačiau kol kas dar ne savaitgalis ir rytoj vis dar reikės į darbą - karšta vonia, namų spa ir valandėlė sau tyloje ir ramybėje - pats tikriausias išsigelbėjimas. Ach... Tas neapsakomas jausmas kai skaudančius raumenis panardini į pilną pūtų vonią, atsipalaiduoji ir tarsi atsijungi nuo viso pasaulio... Jei nežinot šio jausmo, siūlau pabandyti. Kiekviena ir kiekvienas nusipelnėme bent vienos egoistiškos valandos per savaitę skirtos tik sau. Nes kitaip pamiršime save mylėti ir rūpintis bei įsiliesime į pilką, visur skubančią, bumbančią šiuolaikinių ,,zombių" minią.

Nuotrauka pinterest.com

Kaip susikurti SPA namuose


Spa tai tarsi atgaiva ne tik kūnui ir sielai, bet ir grožiui. Gaila, kad ne visos galime mėgautis šiais malonumais kartą per savaitę, netgi per mėnesį, ar net kartą per pusę metų. Pala... Kas sakė jog negalima? Susikurkite spa namuose. Kiekviena savo ramybės oazę galite susikurti iš dalykų, kuriuos labiausiai mėgstate - kvapnūs smilkalai, rami atpalaiduojanti muzika, nors man geriau paskęsti visiškoje tyloje, ar taurė šalto šampano, nu nes - kodėl ne? Čia juk tavo ramybės valanda. Na, o mano mėgstamiausi namų spa atributai yra sojų vaško žvakė, kūno pylingas, veido kaukės, ir žinoma - vonios putos bei eteriniai aliejai. 

Pylingui naudoju negyvosios jūros druską praturtintą įvairiais aliejais. Labai mėgstu šią procedūrą. Po jos oda būna tokia atsinaujinusi, tokia minkšta ir švelni. 

L'oreal Paris PURE CLAY apžvalga


Aš mėgstu "multitaskint" (past. - daryti daug darbų vienu metu). Gulėti vonioje, darytis pylingą, kai tuo pačiu metu į plaukus geriasi plaukų kaukė, o odą puoselėja veido kaukė. Šiuo metu savo namų spa veidui naudoju molio pagrindo L'oreal Paris PURE CLAY kaukes. Jau ankščiau esu naudojus molines kaukes ir jos man labai tiko, todėl ir dėl šių jokių baimių neturėjau. PURE CLAY kaukių rinkinį sudaro trys kaukės -  juoda, žalia bei raudona. Man labiausiai patinka juoda, na bet apie viską iš pradžių.


Gamintojas pataria naudoti visas tris kaukes skirtingoms sritims. Kai gavau siuntinį, jame buvo maži lapeliai kuriuos prilietus prie T-zonos, skruostų ir smakro parodė, kur kurią kaukę geriausia naudoti. Mano atveju, žalia - T zonai, Raudona - skruostams, o juoda smakrui. 
Žalia kaukė yra valomoji. Ji savo sudėtyje turi eukalipto, todėl išsiskiria ir ryškiu kvapu. Ji nuriebina odą įsiskverbia į poras ir jas išvalo. Netgi jau laikui einant arčiau dešimt minučių, kaukė susigeria į poras ir oda atrodo tarsi taškuota. Minusas - man ši kaukė sausina odą. Mano oda ir taip sausa, ypač po žiemos šerpetoja, todėl šią kaukę galiu naudoti gana retai, o po jos odą tepu riebesniu kremu.

Juoda - DETOKSO kaukė. Skirta pavargusiai odai, tikriausiai dėl to man labiausiai ir patinka. Gaila, kad nenaikina tų pajuodusių paakių, haha. Ji taip pat valo poras ir ištraukia nešvarumus, skaistina odą ir lygina jos spalvą. Beje, ne taip kaip pastaroji, ši kaukė turinti sudėtyje anglies nesausina odos. 
Galiausiai raudona - molio ir raudonųjų dumblių kaukė, nušveičia negyvas odos lasteles, bei skaistina odą. Man patinka, kaip maži kaukėje esantys grūdeliai masažuoja odą. Iš šių trijų, raudonoji - pati švelniausia ir mažiausiai sausinanti. Skirčiau jai garbingąją antrąją vietą.


Na ir paskutinis ir pats svarbiausias klausimas: AR TIKRAI VEIKIA? 


  Tinginiams ne. Retas produktas po pirmo naudojimo daro stebuklus. Norint pamatyti tikrąjį produkto poveikį, reikia jį naudoti reguliariai - kas tris - keturias dienas. Iš tikrųjų, nuoširdžiai kalbant, man jos patinka ir padeda. Ypač ketvirtadieniais per namų spa procedūras. Su kiekvienu kartu oda tampa skaistesnė, tvarkingesnė, mažiau problematiška. Bet pats poveikis. Nustojus naudoti dvi savaites poros vėl užsikemša, padaugėja inkštirų, ji atrodopavargusi ir nebe tokios rausvos sveikos spalvos.  Šias kaukes turiu jau 2 mėnesius. Specialiai nenorėjau skubiai rašyti apžvalgos. Turėjau laiko išbandyti ir visas tris kaukes kartu, ir atskirai. Naudoti tris kartus per savaitę mėnesį, vėliau viską nutraukti. Taip stebėjau pasikeitimus ir odos reakciją bei susikūriau palankų požiūrį į šias L'oreal PURE CLAYkaukes. Todėl mano verdiktas: INVESTUOTI VERTA.


2 komentarai:

  1. Nemeluokit kad jis fantastiskas. Visa oda isbere, pas dermatologus jau menesi vaikstau. Prakeikiu ta diena kaip uzsitepiau ji ant veido

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš parašiau savo nuomonę, jau beveik pusę tos juodos kaukės sunaudojau ir esu laabai patenkinta. Čia pagal kiekvieno odą. Bet iš tikrųjų, labai gerai, kad parašei komentarą, kitos merginos bus atsargesnės, nes kiek skaičiau atsiliepimų tai nieko tokio nebuvau girdėjus ;o Labai liūdna, kad jos tau pridarė tiek daug bėdos. Taigi, merginos, ypač tos kurios turite probleminę veido odą, pirmiau pasikonsultuokite su savo kosmetologe

      Panaikinti

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign