by Kristina Alkevičiūtė

Pages

trečiadienis, gegužės 31, 2017

Akinių nuo saulės tendencijos pagal kiekvieną veido formą

Akiniai nuo saulės – ne tik svarbi apsaugos priemonė, bet ir vienas pagrindinių šiltojo sezono stiliaus atributų. Taigi, jeigu nori žengti koja kojon su mada ir apsaugoti savo akis, svarbu žinoti kokius akinius rinktis šį sezoną, kad atrodytum stilinga ir akcentuotum kiekvieną derinį.


  

Vasarą turbūt neįsivaizduojame savęs be akinių nuo saulės. Tiek vaikštant saulėtomis senamiesčio gatvėmis, tiek keliaujant, tiek leidžiant laiką prie ežero ar jūros jie – vienas svarbiausių stiliaus akcentų. Žinant, kad tai ne tik stilinga detalė, bet ir apsaugos priemonė, akiniai pasidaro dar svarbesni. Mano nuomone, geriau turėti kelis, tačiau kokybiškus ir stilingus, nei šimtą gražių, bet jau po poros užsidėjimų sulūžusių ir neatliekančių savo funkcijos.

Kokybė – svarbiausia 


Stilius atspindi mūsų asmenybę ar net tai, kaip tą dieną jaučiamės. Tai mūsų žinutė apie save skleidžiama pasauliui, todėl net renkantis akinius nuo saulės būtina juos pritaikyti savo stiliui, rinktis kokybiškus ir tvarius. Tada jie tarnaus ilgai bei bus mieli širdžiai ne tik vieną sezoną, kuomet toks modelis ,,ant bangos”, bet ir kelis metus į priekį. Šie principai taip pat labai svarbūs dėl to, nes mada reikia mėgautis atsakingai.

Madingiausi vasaros modeliai 


Stebint akinių nuo saulės tendencijas matosi, kad pastaruosius kelis metus jos keičiasi nežymiai. Šiemet vyrauja jau įprastomis tapusios formos, skirtingai nei pernai, akinių tendencijose vyrauja drąsa, ryškios spalvos bei detalės.

Geometrininės formos


Toms, kurios mėgsta žaismingumą savo garderobe arba nori žaismingai akcentuoti vasarišką derinį – geometriški drugelio sparnus primenantys arba masyviu rėmeliu akiniai yra šio sezono ,,must have” (aut. past. - ,,privaloma turėti”).   Klasikos mėgejos ir santūresnio stiliaus atstovės drąsiai gali rinktis kvadratinius, storu ar plonu rėmeliu.
 
Akiniai ,,Glasses on"
Akiniai ,,Eagle Vision"


Veidrodiniai lęšiai


Viena karščiausių šio sezono tendencijų – akiniai veidrodiniais lęšiais. Ypač madingi aukso, mėlynos ir geltonos spalvos atspindžiai. Tokie akiniai suteiks išskirtinumo bei trauks smalsius praeivių žvilgsnius. 


Akiniai ,,Eagle Vision"                                                                                       Akiniai ,,Glasses on"

Apvalūs akiniaiTaisyklingo ovalo formos akiniai išlieka madingi jau antrą sezoną. Jie buvo pastebėti ne tik garsiausių mados namų pavasario/vasaros kolekcijų pristatymuose, bet ir geriausių gatvės mados atstovių deriniuose. Gal pernai metais apvalūs akiniai kai kuriems vis dar atrodė keistai, šiemet juos privalo turėti kiekviena – tiek stilinga miesto dama, tiek tropikų deivė.

Šį sezoną apvalių akinių pasirinkimas yra itin didelis - santūrūs, neįprastai dideli, storu ar plonu rėmeliu, anksčiau minėtais veidrodiniai lęšiais - ovalių akinių variantą lengvai išsirinks kiekviena.
Akiniai ,,Eagle Vision"
Akiniai ,,Glasses on"

Katės akys


,,Katės akys” iš madingiausiųjų nesiraukia jau nuo mados ir stiliaus ikonos Audrey Hepburn laikų. Tai yra klasika, o kokybiškais šios formos akiniais tikriausiai galės mėgautis ir jūsų anūkės.  Į šiuos akinius investuoti tikrai verta, o jei norisi į savo stilių įpinti ryškesnių detalių, rinkitės spalvotus ar gėlių raštais margintus rėmelius.

Akiniai ,,Eagle Vision"

Akiniai ,,Glasses on"

Modernūs aviatoriai


Aviatoriai kaip ir ankščiau minėti katės akių formos akiniai yra klasika. Tokie akiniai, kaip ir odinis švarkas yra pagrindiniai modelio Kate Moss stiliaus atributai. Norinčioms atrodyti stilingai ir pašėlusiai verta rinktis šio sezono top modelius -  patobulintus Aviator stiliaus akinius.

 
Akiniai ,,Eagle Vision"

Kaip išsirinkti akinius pagal veido formąNorint, kad akiniai būtų stiliaus ir derinio akcentas, o ne stiliaus katastrofos pavyzdys, akinius nuo saulės reikia pritaikyti prie veido formos. Ovalo formos veido atstovėms tinka beveik visi akinių modeliai. Drąsiai galite bandyti į viršų smailėjančius, kvadratinius, šį sezoną ypač populiarius apvalius modelius. Tačiau vertėtų nepasiduoti madai ir nesusivilioti pernelyg išdidintais akinių modeliais, nes jie optiškai platina veidą, todėl vizualiai iš ovalo formos veidas gali tapti apvaliu.

 

Kvadratinio veido atstovėms patartina rinktis lenktų, elegantiškų formų akinius. Šioms merginoms puikiai tiks apvalūs akiniai, kurie nukreips dėmesį nuo griežto žandikaulio. Taip pat renkantis akinius vertėtų prisiminti, kad kuo platesni į šonus rėmeliai – tuo labiau vizualiai jie lieknins veidą.

 Skirtingai nei kvadratinio veido savininkėms, toms, kurių veido forma yra apvali, patartina vengti minkštų linijų ir rinktis kontrastingus, griežtų formų akinius. Akiniai turi sudaryti kontrastą apvaliai veido formai ir dar labiau nepabrėžti apvalumo, todėl rinkitės platesnius, ne per aukštus rėmus, be to, nebijokite įvairių detalių, suteiksiančių išskirtinumo veidui – jums tiks visos ryškios spalvos, detalių dekoras ties viršutine rėmelių dalimi. Venkite visiškai apvalių akinių rėmų.


Širdelės formos veido savininkėms reikėtų rinktis akinius, kurie sumažins kontrastą tarp viršutinės ir apatinės veido dalių. Jums, taip pat kaip ir ovalo formos veido atstovėms tinka dauguma akinių formų - tai ,,aviatoriaus“ stiliaus rėmeliai, kvadratiniai bei trapecijos formos akiniai, stačiakampiai bei apvalūs rėmeliai. Taip pat – gulinčio ovalo forma. Tačiau venkite „katės akinių“ formos bei tokių, kurie rėmų viršuje būtų gausiai dekoruoti smulkiomis detalėmis, nes jie optiškai dar labiau paplatins kaktą. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign