šeštadienis, lapkričio 11, 2017

Sluoksniavimo taisyklės, kurios padės išlikti stilingai net ir šalčiausią metų dieną

Šiandien laikas pasidalinti Audimo renginyje išmoktomis drabužių sluoksniavimo taisyklėmis,  kurios leis atrodyti gražiai ir nekalenti dantimis net ir šalčiausią metų dieną.


 1. Tam, kad išvengtume išsipūtimo ir nešaltumėme, svarbiausia pasirinkti tinkamus drabužius, kurie yra arčiausiai kūno. Jie turėtų sulaikyti šilumą. Tam geriausiai tinka drabužiai iš merino vilnos, nes jie  yra ploni, todėl nevaržo judesių, leidžia odai kvėpuoti, išlaiko šilumą ir nesikandžioja.  Tokie audiniai yra labai ploni, tačiau itin šilti. Jie padės jaustis šiltai ir išvengti nemalonaus išsipūtimo

2. Sluoksniuojant reikėtų prisiminti taisyklę - nuo ploniausio iki storiausio. pradėkite nuo lengvų plonų marškinėlių, tęskite su švarku ar megztiniu, ant jo galite apsirengti liemenę, o ant viršaus - jau lauko drabužį. 
3. Sluoksniavimo tendencijas vertingiausia skolintis iš kaimynų skandinavų, kurie puikiai maišo klasikinį stilių, sportiškus siluetus ir naujausias mados tendencijas.

4. Šiltus vilnonius drabužius puikiai atsveria griežti lakuoti paviršiai, oda, tad prie šildančių pirmo sluoksnio megztinių derinami odiniai sijonai, o vilnos paltus suveržia lakuoto paviršiaus diržai.

1 komentaras:

  1. Sluoksniavimas - mano stilingos aprangos taisyklė numeris vienas! Neseniai viename bloge atradau nėriniuotos suknelės ir didelio megztinio derinį, kuriuo jau pasidžiagiau porą kartų šiemet. Mano mėgstamiausi ir dažniausiai dėvimi deriniai yra marškinėliai+švarkas+paltas arba megztinis +peplium palaidinė. Labai pagyvina kasdienę išvaizdą ir tuo pačiu patogu. Neseniai užsisakiau megztinį su fake sluoksniavimu: https://newmood.lt/p/silvian-heach/moteriskas-megztinis/PGA17063MA-PINK?ap=1%2C48%2C49%2C56 . Rūbas vienas, bet atrodo, kad apačioje esu apsivilkusi priderintą palaidinę. Sulaukiau daug komplimentų ir net norėčiau įsigyti dar vieną panašų - stilingai atrodantį ir sutaupantį laiko, kai reikia apsispręsti, kurią palaidinę priderinti. :)

    AtsakytiPanaikinti

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign