by Kristina Alkevičiūtė

Pages

antradienis, kovo 20, 2018

3 taisyklės švelnesnės kūno odos link

Pavargusi nuo pusę metų trunkančios žiemos, radiatorių išsausinto oro ir verdančio vandens vonių, oda sausėja, skeldėja ir šerpetojasi. Kartais dėl laiko trūkumo, o kartais ir elementarios tinginystės mes pamirštame ja tinkamai pasirūpinti. Tačiau, kad ir kokią gražią suknelę vilkėtume ar pas Militą makiažą darytumėmės - jei oda nėra prižiūrėta, vis tiek atrodysime kaip valkatos. Nei aplinkiniams, o svarbiausia mums pačioms nepatinka pabalusi oda, jaučiamas sausumo bei tempimo jausmas.  Šiandien noriu su jumis pasidalinti 3 odos priežiūros taisyklėmis, kurios padės išlaikyti sveiką ir švytiničą odą:

1. Vanduo

Tikriausiai visos žinome, kad vandens reikia išgerti bent 2 litrus per dieną. Jis padeda palaikyti odos drėgmę, elastingumą ir padeda iš kūno išvaryti  toksinus.  Tačiau kartais išgerti tokį kieki vandens per dieną yra misija neįmanoma.  Kartais prieš einant miegoti suprasdavau, kad po velnių aš šiandien neišgėriau nei stiklinės vandens. Tačiau šio įpročio atsikratyti mane paskatino "Vandens maniakių klubas", kuriame sužinojau ir apie "My water" programėlę.  Manau dauguma susiduria su problema, jog jeigu nesi ant stalo pasidėjęs vandens, tavęs netroškina. Jau dvi savaites kiekvieną kartą žymiuosi programėlėje kiek vandens išgeriu ir organizmas man dėkoja. 

2. Odos šveitimas.


Odą reikia prižiūrėti ne tik iš vidaus, bet ir iš išorės. Tam, kad oda atsinaujintų reikia nušveisti negyvas odos ląsteles bei išsausėjimus. Ankščiau kaip šveitiklį naudojau negyvosios jūros druską praturtintą įvairiais aliejais. Šis būdas puikus ir natūralus, tačiau jeigu turite žaizdelių  - skausmingas, be to druskos dalelės rupios todėl gali subraižyti odą. Esu bandžiusi ir kavos tirščius, tačiau išgėrusi rytinį puodelį kavos pamirštu juos kaupti, o specialiai švaistyti šį energijos aleksyrą nesinori. Savaitgalį man į rankas pateko Mary Kay Satin body kūno šveitiklis, kuris gana maloniai mane nustebino. Konsistencija panaši į grietinės sumaišytomis su manų kruopom, prausia švelniai ir  palieka malonų švelnios ir minkštos odos pojūtį. Kvapas neutralus ir nesiskiria nuo kitų be kvapių odos priežiūros priemonių. Nors iš pakuotės supratau, kad jis turėtų būti baltosios arbatos bei citrusinių kvapo. Rašo, kad yra tinkamas naudoti kas dieną, bet manau 1-2 kartus į savaitę turėtų pakakti. 


3. Odos drėkinimas.

Trečias tačiau ne mažiau svarbus žingsnis - odos drėkinimas. Mano oda kuo toliau darosi vis sausesnė, todėl man asmeniškai labiausiai pasiteisinantis odą drėkinantis variantas yra kūno sviestas. Tačiau dėl savo riebumo ir lėto gėrimosi jį teptis patarčiau vakarais. Ne išimtis ir Mary Kay Satin body kūno kremas su sviestmedžio sviestu. Teoriškai tai turėtų būti kremas, bet tiek savo konsistencija tiek savybėmis bei pojūčiu primena sviestą. Džiaugiuosi, kad sudėtyje turi sviestmedžio nes tai yra ingridientas, kuris mano odai labai tinka ir patinka. Šio produkto kvapas malonus, visiškai neerzinantis, toks naktinis. Jis kitaip nei kūno šveitiklis tikrai skleidžia lengvą baltosios arbatos aromatą. 


O kokiomis taisyklėmis vadovaujatės Jūs prižiūrėdamos savo kūno odą? Lauksiu nuomonių komentaruose. 

Mary Kay Satin Body šveitiklį galite rasti čia : 

Mary Kay Satin Body kremą galite rasti čia : 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign