PRASTAS PASIRINKIMAS: PHILIPS AUTOCURLER GARBANOKLIS

pirmadienis, birželio 25, 2018

Rašau šį atsiliepimą dėl to, nes didesnės nesąmonės tikriausiai nesu bandžius. Ir jeigu jūs susigundėte reklaminiais pranešimais ar nuomonių lyderių atsiliepimais, pabandysiu jus atkalbėti, nes jau geriau už 100 eurų nusipirkti maikę su kietu paveikslėliu, nei šitą daiktą, kuris dulkės lentynoje vieną kartą pabandytas.

Pirmą kartą apie garbanoklį sužinojau iš Ievos Mackevičienės ir nors juo padarytos garbanos nesužavėjo, visada kirbėjo noras išbandyti - nu o gal. Kai su manimi susisiekė Philips atstovai ir pasiūlė jį patestuoti, nemeluosiu, apsidžiaugiau ir dėjau į jį labai daug vilčių - garbanas susisukti nuo šiol bus lengva ir greita. Bet pabandžius supratau, kodėl Ievos išgirtu prietaisu ji pati daugiau ir nebesinaudojo -  šūdas kažkoks, o ne garbanoklis. Gerai, kad man pinigų niekas nemokėjo ir neatidavė jo mainais už postą, nes gal ir aš čia skiesčiau apie inovaciją pakeitusią mano plaukų formavimo rutiną amžiams. Bet tikriausiai ne, neskiesčiau. Gaila man jūsų šimto eurų, geriau į festivalį bilietą nusipirkit, nuskriskit į Islandiją ar paaukokit vaikų namams, padarysit gerą darbą sau arba kitiems. 

Kodėl geriau 100 eur ištaškyti naktiniame klube nei nusipirkti Philips autocurler:

  • Nesuima slidžių, trumpų plaukų, juos suvelia.
  • Garbanos mažos, visai ne holivudinės,
  • Garbanos atrodo kaip nutįsę makaronai
  • Laiko nesusitaupo visiškai
  • Kaina neatitinka kokybės
  • Net per reklamą matosi, kad tos garbanos atrodo klaikiai.
Čia yra mano asmeninė nuomonė, gali būti, nors nemanau, kad Jums visai patiks arba patinka. Aišku, ką galima sakyti išleidus nemažą sumą ant kažkokio nenaudingo dalyko. Aš čia juokauju, žinoma, gyvenime visko pasitaiko ir dėl skonio taip pat nepasiginčysi.


Kaip atrodo sugarbanoti plaukai.Rašyti komentarą

Latest Instagrams

© kristale. Design by Fearne.