About


Kristale - tai mano asmeninė erdvė, maža mano stiliaus, mados ir grožio oazė, kurioje rasi įvairių patarimų, mados pasaulio naujienų, drabužių derinių, kosmetikos apžvalgų ir daug įkvėpimo.

Mada man tarsi svajonė, kuri mane lydi jau nuo mažų dienų. Būdama dar visai maža svajojau jog studijuosiu drabužių dizainą. O kiek eskizų esu pripiešusi, dar dabar pilna dėžė sąsiuvinių guli palėpėje. Kaip ir daugelis mergaičių barbėms siūdavau drabužius, kūriau įvairius aksesuarus. Vėliau kai paaugau ir pradėjau skaityti mergaitiškus žurnalus, mėgstamiausia jų skiltis buvo stilius ir mada, nors kiek naudingos jos buvo nesu tikra. Būdama paauglė lankiau dizaino būrelį ir buvau įsitikinusi jog tai mano svajonių profesija. Bet vėliau supratau, kad ne taip save madoje įsivaizduoju. Taip ir atsirado šis tinklaraštis. Mintis kurti blogą man kirbėjo dar gimnazijoje, tačiau bijojau būti nesuprasta ir to baisaus dalyko, kuris vyksta mokykloje - patyčių. Dėl to gailiuosi, nes praradau labai daug laiko tobulėjimui. O reikėjo tik truputį daugiau ryžto ir drąsos, nes dabar supratau, kad nieko blogo nebūtų nutikę. Tačiau įstojusi į universitetą, į daug palankesnę vietą išreikšti save-pasiryžau ir dėl to esu be galo laiminga.

Apie mane


Aš esu Kristina Alkevičiūtė, šiuo metu VGTU studijuoju Kūrybines industrijas. Mano didžiausi hobiai yra mada, tinklaraščio rašymas, kuriam stengiuosi atiduoti daugiausiai laiko ir siuvimas. Siūdama galiu realizuoti savo neišsipildžiusią svajonę - kurti drabužius. Juk vienaip ar kitaip savo svajones išpildyti reikia.

Su manimi gali susisiekti:


kristinaalkeviciute@gmail.com
facebook: kristtalle blog
Instagram: kristina_alk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Copyright @ kristale. Blog Design by KotrynaBassDesign